Nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2019 rok

Zgodnie z Regulaminem Wydawnictwa PWSZ im. Witelona w Legnicy ogłoszono nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2019 rok.

Nowości wydawnicze - Nowe oblicze szkolnictwa zawodowego w powiecie jaworskim

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się publikacja pt. Nowe oblicze szkolnictwa zawodowego w powiecie jaworskim pod redakcją naukową mgra Jerzego Stefaniaka.

zobacz więcej

„Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy” z nową punktacją Index Copernicus International

„Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy" zostały zgłoszone do ewaluacji w bazie Index Copernicus Journal Master List 2017, której wynikiem jest przyznana punktacja ICV 2017: (Index Copernicus Value) - 76,42.

Nowości wydawnicze – Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 28(3)2018

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 28(3)/2018.

Nowości wydawnicze – Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 27(2)2018

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 27(2)/2018.

zobacz archiwalne wiadomości >>>