Nowości wydawnicze – Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 26(1)2018

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 26(1)/2018.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 25(4)2017

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 25(4)/2017. Najnowsze wydanie składa się z piętnastu artykułów.

zobacz więcej

Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy certyfikatem Index Copernicus International !

Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy", które zostały zgłoszone do ewaluacji w bazie Index Copernicus Journal Master List 2016 i uzyskały punktację ICV 2016: (Index Copernicus Value) - 71,81 zostały wyróżnienie certyfikatem Index Copernicus International.

Nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2018 rok

Zgodnie z Regulaminem Wydawnictwa PWSZ im. Witelona w Legnicy ogłoszono nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2018 rok

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 24(3)2017

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 24(3)/2017. Najnowsze wydanie składa się z piętnastu artykułów

Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze – Podstawy anatomii człowieka dla studentów studiów I stopnia o profilu medycznym

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się podręcznik pt. Podstawy anatomii człowieka dla studentów studiów I stopnia o profilu medycznym autorstwa dra n. med. Marka Syryckiego.

Zobacz więcej>>

„Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy” z wysoką punktacją Index Copernicus International

„Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy" zostały zgłoszone do ewaluacji w bazie Index Copernicus Journal Master List 2016, której wynikiem jest przyznana punktacja ICV 2016: (Index Copernicus Value) - 71,81.

Nowości wydawnicze - Zbiór zadań z matematyki dyskretnej dla informatyków

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się drugie wydanie podręcznika pt. Zbiór zadań z matematyki dyskretnej dla informatyków autorstwa dra inż. Ryszarda Rębowskiego oraz mgr Janiny Płaskonki-Fietkowskiej.

Nowości wydawnicze - Bezpieczeństwo w komunikacji publicznej i transporcie

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się monografia pt. Bezpieczeństwo w komunikacji publicznej i transporcie autorstwa dra Jerzego Buczki.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 23(2)2017

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 23(2)/2017. Najnowsze wydanie składa się z piętnastu artykułów

Nowości wydawnicze – Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 22(1)2017

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 22(1)/2017.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 21(4)2016

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 21(4)/2016.

Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze - Zbiór zadań z metod probabilistycznych i statystyki dla inżynierów

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się podręcznik pt. Zbiór zadań z metod probabilistycznych i statystyki dla inżynierów autorstwa dra inż. Ryszarda Rębowskiego i mgr Janiny Płaskonki-Fietkowskiej.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 20(3)2016

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 20(3)/2016.