Nowości wydawnicze - Interdyscyplinarny wymiar zdrowia

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się monografia pt. Interdyscyplinarny wymiar zdrowia pod redakcją dr n. med. Joanny Zółtańskiej oraz dr n. med. Małgorzaty Bujnowskiej.

Nowości wydawnicze - Polskie dzieci w systemie adopcyjnym rodzin zagranicznych

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się książka pt. Polskie dzieci w systemie adopcyjnym rodzin zagranicznych autorstwa dr Beaty Skwarek.

Nowości wydawnicze – Poradnik dla autorów prac dyplomowych

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazał się Poradnik dla autorów prac dyplomowych autorstwa prof. zw. dra hab. inż. dr h. c. Stanisława Urbana i dr inż. Wiesława Ładońskiego.

Nowości wydawnicze – Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 18(1)/2016

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 18(1)/2016.

Zobacz więcej>>

Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy z siedmioma punktami MNiSW!

Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy uzyskały siedem punktów w opublikowanym 23 grudnia 2015 roku wykazie czasopism naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 17(4)/2015

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 17(4)/2015.

Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze - Podstawy metod probabilistycznych i statystyki matematycznej

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się książka Ryszarda Rębowskiego pt. Podstawy metod probabilistycznych i statystyki matematycznej.

Nowości wydawnicze - Elementy matematyki wyższej

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się książka pt. Elementy matematyki wyższej autorstwa Janiny Płaskonki-Fietkowskiej oraz Karola Selwata.

Zobacz wiecej>>

Nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2016 rok

Zgodnie z Regulaminem Wydawnictwa PWSZ im. Witelona w Legnicy ogłoszono nabór wniosków do Rocznego Planu Wydawniczego Uczelni na 2016 rok.

Zobacz więcej>>

Ukazało się Zarządzenie Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy nr 37/15 z dnia 1 października 2015 r. w sprawie powołania Komitetu Redakcyjnego Zeszytów Naukowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy

Zarządzenie Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy nr 38/15 z dnia 1 października 2015 r. w sprawie powołania Rady Wydawniczej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy

Ukazało się Zarządzenie Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy z dnia 1 października 2015 r. w sprawie powołania Rady Wydawniczej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Nowości wydawnicze - Społeczne i medyczne konteksty funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się monografia pt. Społeczne i medyczne konteksty funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami pod redakcją Jarosława Goldmana i Jana Wojtasia.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 16(3)/2015

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały Zeszyty Naukowe nr 16(3)/2015.

Nowości wydawnicze - Zarządzanie nowoczesną organizacją. Wybrane zagadnienia

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się monografia napisana pod redakcją Renaty Gniteckiej oraz Magdaleny Dąbrowskiej pt. Zarządzanie nowoczesną organizacją. Wybrane zagadnienia. Publikacja ta zawiera 12 artykułów zebranych w czterech częściach.