Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 23(2)2017

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 23(2)/2017. Najnowsze wydanie składa się z piętnastu artykułów

Nowości wydawnicze – Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 22(1)2017

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 22(1)/2017.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 21(4)2016

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 21(4)/2016.

Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze - Zbiór zadań z metod probabilistycznych i statystyki dla inżynierów

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się podręcznik pt. Zbiór zadań z metod probabilistycznych i statystyki dla inżynierów autorstwa dra inż. Ryszarda Rębowskiego i mgr Janiny Płaskonki-Fietkowskiej.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 20(3)2016

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 20(3)/2016.

Nowosci wydawnicze - Nauczyciel współczesnej szkoły. Szanse i zagrożenia

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się książka pt. Nauczyciel współczesnej szkoły. Szanse i zagrożenia autorstwa dra Marka Kazimierowicza.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 19(2)2016

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 19(2)/2016.

Nowości wydawnicze - Interdyscyplinarny wymiar zdrowia

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się monografia pt. Interdyscyplinarny wymiar zdrowia pod redakcją dr n. med. Joanny Zółtańskiej oraz dr n. med. Małgorzaty Bujnowskiej.

Nowości wydawnicze - Polskie dzieci w systemie adopcyjnym rodzin zagranicznych

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukaże się książka pt. Polskie dzieci w systemie adopcyjnym rodzin zagranicznych autorstwa dr Beaty Skwarek.

Nowości wydawnicze – Poradnik dla autorów prac dyplomowych

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazał się Poradnik dla autorów prac dyplomowych autorstwa prof. zw. dra hab. inż. dr h. c. Stanisława Urbana i dr inż. Wiesława Ładońskiego.

Nowości wydawnicze – Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 18(1)/2016

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukażą się Zeszyty Naukowe nr 18(1)/2016.

Zobacz więcej>>

Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy z siedmioma punktami MNiSW!

Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy uzyskały siedem punktów w opublikowanym 23 grudnia 2015 roku wykazie czasopism naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Nowości wydawnicze - Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy nr 17(4)/2015

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazały się Zeszyty Naukowe nr 17(4)/2015.

Zobacz więcej>>

Nowości wydawnicze - Podstawy metod probabilistycznych i statystyki matematycznej

W Wydawnictwie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazała się książka Ryszarda Rębowskiego pt. Podstawy metod probabilistycznych i statystyki matematycznej.